1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PROFİLO BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÜSKÜDAR PROFİLO SERVİSİ

Üsküdar profilo servisi yetkili çağrı merkezi ile siz profilo kullanıcısı tüketicilere bir telefon uzaklığındayız.

Profilo BHS grubuna ait bir markadır. Beyaz eşya kullanımı avrupanın tüm ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Türkiye'de çamaşır,bulaşık makinesi ,buzdolabı ,fırın,kurutma makinesi ,ankastre cihazlar ile beyaz eşya kullanımında oldukca yüksek bir kullanıma sahip olan profilo dayanıklılığı ile gönüllere taht kurmuş bir markadır.

Ülkemizde geniş bir kitleye sahip olan profilo markalı beyaz eşyaların satış sonrası hizmetlerinde servis hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Arızalanan cihazlarınıza servis talep etmenize istinaden servis kayıt oluşturulup bölgenizdeki gezici ekiplere iletilir ve en kısa sürede cihazınıza yetki belgeli teknisyenler ile onarımı gerçekleştirilir.

Profilo cihazlarınız arızalandığında f03 f04 f01 e11 e8 e7 e6 e4 e1 gibi hata kodları uyarısı verecektir bu durumla karşılaştığınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz kendinizin yapacağı bilinçsiz müdahaleler ile cihazınızı kullanılmaz duruma getirebilirsiniz uzman ellerde onarım görecek olan cihazlarınız size daha uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Üsküdar profilo servisinden alacağınız hizmet karşılığında 1 senelik garantiye sahip olacaksınız orijinal yedek parçalı onarım ve uzman eğitimli teknisyenlerimizin verdiği hizmet sonrası memnuniyetiniz memnuniyetimiz olacaktır.

Üsküdar profilo servis teknisyenlerinin hepsi mesleki yeterlilik belgesine sahiptir bunun yanı sıra milli eğitimin verdiği kalfalık ustalık belgelerine sahip olan teknik personelimiz servis hizmeti sonrası mutlaka yapılan işleme ait resmi evrak vermektedirler.

Üsküdar profilo servisi öztekder üyesidir.servis hizmet sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir

Üsküdar profilo Servisi 0850 304 75 83
Üsküdar profilo Bulaşık Makinesi Servisi
Üsküdar profilo Çamaşır Makinesi Servisi
Üsküdar profilo Buzdolabı Servisi
Üsküdar profilo Kurutma Makinesi Servisi
Üsküdar profilo Fırın Servisi

Mesai saatleri haricinde bizlere online kayıt ile ulaşabilirsiniz çağrı merkezi operatörlerimiz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Acıbadem Mah. Ahmediye Mah. Altunizade Mah. Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Bahçelievler Mah. Barbaros Mah. Beylerbeyi Mah. Bulgurlu Mah. Burhaniye Mah. Cumhuriyet Mah. Çengelköy Mah. Ferah Mah. Güzeltepe Mah. İcadiye Mah. Kandilli Mah. Kısıklı Mah. Kirazlıtepe Mah. Kuleli Mah. Kuzguncuk Mah. Küçükçamlıca Mah. Küçüksu Mah. Küplüce Mah. Mehmet Akif Ersoy Mah. Mimar Sinan Mah. Muratreis Mah. Salacak Mah. Selamiali Mah. Selimiye Mah. Sultantepe Mah. Ünalan Mah. Valideiatik Mah. Yavuztürk Mah. Zeynep Kamil Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.