1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PROFİLO BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

FATİH PROFİLO SERVİSİ

Fatih profilo servisi yetkili çağrı merkezi ile siz profilo kullanıcısı tüketicilere bir telefon uzaklığındayız.

Profilo BHS grubuna ait bir markadır. Beyaz eşya kullanımı avrupanın tüm ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Türkiye'de çamaşır,bulaşık makinesi ,buzdolabı ,fırın,kurutma makinesi ,ankastre cihazlar ile beyaz eşya kullanımında oldukca yüksek bir kullanıma sahip olan profilo dayanıklılığı ile gönüllere taht kurmuş bir markadır.

Ülkemizde geniş bir kitleye sahip olan profilo markalı beyaz eşyaların satış sonrası hizmetlerinde servis hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Arızalanan cihazlarınıza servis talep etmenize istinaden servis kayıt oluşturulup bölgenizdeki gezici ekiplere iletilir ve en kısa sürede cihazınıza yetki belgeli teknisyenler ile onarımı gerçekleştirilir.

Profilo cihazlarınız arızalandığında f03 f04 f01 e11 e8 e7 e6 e4 e1 gibi hata kodları uyarısı verecektir bu durumla karşılaştığınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz kendinizin yapacağı bilinçsiz müdahaleler ile cihazınızı kullanılmaz duruma getirebilirsiniz uzman ellerde onarım görecek olan cihazlarınız size daha uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Fatih profilo servisinden alacağınız hizmet karşılığında 1 senelik garantiye sahip olacaksınız orijinal yedek parçalı onarım ve uzman eğitimli teknisyenlerimizin verdiği hizmet sonrası memnuniyetiniz memnuniyetimiz olacaktır.

Fatih profilo servis teknisyenlerinin hepsi mesleki yeterlilik belgesine sahiptir bunun yanı sıra milli eğitimin verdiği kalfalık ustalık belgelerine sahip olan teknik personelimiz servis hizmeti sonrası mutlaka yapılan işleme ait resmi evrak vermektedirler.

Fatih profilo servisi öztekder üyesidir.servis hizmet sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir

Fatih profilo Servisi 0850 304 75 83
Fatih profilo Bulaşık Makinesi Servisi
Fatih profilo Çamaşır Makinesi Servisi
Fatih profilo Buzdolabı Servisi
Fatih profilo Kurutma Makinesi Servisi
Fatih profilo Fırın Servisi

Mesai saatleri haricinde bizlere online kayıt ile ulaşabilirsiniz çağrı merkezi operatörlerimiz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Alemdar Mah. Balabanağa Mah. Beyazıt Mah. Binbirdirek Mah. Canbazıye Cankurtaran Mah. Demirtaş Mah. Dervişali Mah. Eminsinan Mah. Hacıkadın Mah. Hasanhalife Mah. Hobyar Mah. Hocagıyasettin Mah. Hocapaşa Mah. İnebey Mah İskenderpaşa Mah. Kalenderhane Mah. Katipkasım Mah. Kemalpaşa Mah. Kocamustafapaşa Mah. Küçükayasofya Mah. Mercan Mah. Mesihpaşa Mah. Mimarhayrettin Mah. Mimarkemalettin Mah. Mollafenari Mah. Mollahüsrev Mah. Muhsinehatun Mah. Nişanca Mah. Ördekkasap Mah. Rüstempaşa Mah. Saraçishak Mah. Sarıdemir Mah. Seyyidömer Mah. Sultanahmet Mah. Sururi Mah. Süleymaniye Mah. Şehremini Şehremini Mah. Şehsuvarbey Mah. Tahtakale Mah. Tayahatun Mah. Topkapı Mah. Yavuzsinan Mah. Yedikule Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.