1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PROFİLO BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ŞİLE PROFİLO SERVİSİ

Şile profilo servisi yetkili çağrı merkezi ile siz profilo kullanıcısı tüketicilere bir telefon uzaklığındayız.

Profilo BHS grubuna ait bir markadır. Beyaz eşya kullanımı avrupanın tüm ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Türkiye'de çamaşır,bulaşık makinesi ,buzdolabı ,fırın,kurutma makinesi ,ankastre cihazlar ile beyaz eşya kullanımında oldukca yüksek bir kullanıma sahip olan profilo dayanıklılığı ile gönüllere taht kurmuş bir markadır.

Ülkemizde geniş bir kitleye sahip olan profilo markalı beyaz eşyaların satış sonrası hizmetlerinde servis hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Arızalanan cihazlarınıza servis talep etmenize istinaden servis kayıt oluşturulup bölgenizdeki gezici ekiplere iletilir ve en kısa sürede cihazınıza yetki belgeli teknisyenler ile onarımı gerçekleştirilir.

Profilo cihazlarınız arızalandığında f03 f04 f01 e11 e8 e7 e6 e4 e1 gibi hata kodları uyarısı verecektir bu durumla karşılaştığınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz kendinizin yapacağı bilinçsiz müdahaleler ile cihazınızı kullanılmaz duruma getirebilirsiniz uzman ellerde onarım görecek olan cihazlarınız size daha uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Şile profilo servisinden alacağınız hizmet karşılığında 1 senelik garantiye sahip olacaksınız orijinal yedek parçalı onarım ve uzman eğitimli teknisyenlerimizin verdiği hizmet sonrası memnuniyetiniz memnuniyetimiz olacaktır.

Şile profilo servis teknisyenlerinin hepsi mesleki yeterlilik belgesine sahiptir bunun yanı sıra milli eğitimin verdiği kalfalık ustalık belgelerine sahip olan teknik personelimiz servis hizmeti sonrası mutlaka yapılan işleme ait resmi evrak vermektedirler.

Şile profilo servisi öztekder üyesidir.servis hizmet sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir

Şile profilo Servisi 0850 304 75 83
Şile profilo Bulaşık Makinesi Servisi
Şile profilo Çamaşır Makinesi Servisi
Şile profilo Buzdolabı Servisi
Şile profilo Kurutma Makinesi Servisi
Şile profilo Fırın Servisi

Mesai saatleri haricinde bizlere online kayıt ile ulaşabilirsiniz çağrı merkezi operatörlerimiz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Ağaçdere Köyü Ağva Mah. Ahmetli Köyü Akçakese Köyü Alacalı Köyü Avcıkoru Köyü Balibey Mah. Bıçkıdere Köyü Bozkoca Köyü Büyükbucaklı Köyü Çataklı Köyü Çavuş Mah. Çayırbaşı Köyü Çelebi Köyü Çengilli Köyü Darlık Köyü Değirmençayırı Köyü Doğancılı Köyü Erenler Köyü Esenceli Köyü Geredeli Köyü Göçe Köyü Gökmaslı Köyü Göksu Köyü Hacıkasım Mah. Hacıllı Köyü Hasanlı Köyü İmrendere Köyü İmrenli Köyü İsaköy Köyü Kabakoz Köyü Kadıköy Köyü Kalemköy Köyü Karabeyli Köyü Karacaköy Köyü Karakiraz Köyü Karamandere Köyü Kervansaray Köyü Kızılca Köyü Korucu Köyü Kömürlük Köyü Kumbaba Mah. Kurfallı Köyü Kurna Köyü Meşrutiyet Köyü Oruçoğlu Köyü Osmanköy Köyü Ovacık Köyü Sahilköy Köyü Satmazlı Köyü Sofular Köyü Soğullu Köyü Sortullu Köyü Şuayipli Köyü Teke Köyü Ulupelit Köyü Üvezli Köyü Yaka Köyü Yaylalı Köyü Yazımanayır Köyü Yeniköy Köyü Yeşilvadi Köyü
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.