1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PROFİLO BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

PENDİK PROFİLO SERVİSİ

Pendik profilo servisi yetkili çağrı merkezi ile siz profilo kullanıcısı tüketicilere bir telefon uzaklığındayız.

Profilo BHS grubuna ait bir markadır. Beyaz eşya kullanımı avrupanın tüm ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Türkiye'de çamaşır,bulaşık makinesi ,buzdolabı ,fırın,kurutma makinesi ,ankastre cihazlar ile beyaz eşya kullanımında oldukca yüksek bir kullanıma sahip olan profilo dayanıklılığı ile gönüllere taht kurmuş bir markadır.

Ülkemizde geniş bir kitleye sahip olan profilo markalı beyaz eşyaların satış sonrası hizmetlerinde servis hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Arızalanan cihazlarınıza servis talep etmenize istinaden servis kayıt oluşturulup bölgenizdeki gezici ekiplere iletilir ve en kısa sürede cihazınıza yetki belgeli teknisyenler ile onarımı gerçekleştirilir.

Profilo cihazlarınız arızalandığında f03 f04 f01 e11 e8 e7 e6 e4 e1 gibi hata kodları uyarısı verecektir bu durumla karşılaştığınızda lütfen bizimle irtibata geçiniz kendinizin yapacağı bilinçsiz müdahaleler ile cihazınızı kullanılmaz duruma getirebilirsiniz uzman ellerde onarım görecek olan cihazlarınız size daha uzun yıllar hizmet etmeye devam edecektir.

Pendik profilo servisinden alacağınız hizmet karşılığında 1 senelik garantiye sahip olacaksınız orijinal yedek parçalı onarım ve uzman eğitimli teknisyenlerimizin verdiği hizmet sonrası memnuniyetiniz memnuniyetimiz olacaktır.

Pendik profilo servis teknisyenlerinin hepsi mesleki yeterlilik belgesine sahiptir bunun yanı sıra milli eğitimin verdiği kalfalık ustalık belgelerine sahip olan teknik personelimiz servis hizmeti sonrası mutlaka yapılan işleme ait resmi evrak vermektedirler.

Pendik profilo servisi öztekder üyesidir.servis hizmet sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir

Pendik profilo Servisi 0850 304 75 83
Pendik profilo Bulaşık Makinesi Servisi
Pendik profilo Çamaşır Makinesi Servisi
Pendik profilo Buzdolabı Servisi
Pendik profilo Kurutma Makinesi Servisi
Pendik profilo Fırın Servisi

Mesai saatleri haricinde bizlere online kayıt ile ulaşabilirsiniz çağrı merkezi operatörlerimiz tarafınıza en kısa sürede dönüş yapacaklardır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Ahmetyesevi Mah. Bahçelievler Mah. Ballıca Köyü Batı Mah. Çamçeşme Mah. Çamlık Mah. Çınardere Mah. Doğu Mah. Dumlupınar Mah. Emirli Köyü Ertuğrulgazi Mah. Esenler Mah. Esenyalı Mah. Fatih Mah. Fevziçakmak Mah. Göçbeyli Köyü Güllübağlar Mah. Güzelyalı Mah. Harmandere Mah. Kavakpınar Mah. Kaynarca Mah. Kurna Köyü Kurtdoğmuş Köyü Kurtköy Mah. Orhangazi Mah. Orta Mah. Ramazanoğlu Mah. Sanayi Mah. Sapanbağları Mah. Sülüntepe Mah. Şeyhli Mah. Velibaba Mah. Yayalar Mah. Yenimahalle Mah. Yenişehir Mah. Yeşilbağlar Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.